Svátek má: Adolf

Zprávy

Velikost textu:

Náborové video CIA je příliš „probuzené“ (VIDEO)

Náborové video CIA je příliš „probuzené“  (VIDEO)

<< VIDEO >> Mladá žena v náborovém videu CIA říká, že je hrdá na to, že je „cisgender millennial“ , „intersekční“ a je etnickou menšinou ... a že pracuje pro CIA.

Z videa
4. května 2021 - 11:30
 
Video 36leté Američany hispánského původu, vysílané na podporu rozmanitosti v americké zpravodajské agentuře, pobouřilo konzervativce, kteří ji považují za příliš „probuzenou“, což je populární termín pro uvědomění si nespravedlností zvláště souvisejících s barvou pleti nebo pohlaví.

V tomto propagačním klipu zveřejněném na YouTube mladá žena líčí svůj úspěch jazykem společným mladým Američanům a intelektuálům, ale zesměšňují ji ti, kteří to považují za příliš politicky správné.

„Jsem barevná žena. Jsem matka. Jsem „cisgender millennial“ (osoba, která se identifikuje s pohlavím, které jí bylo přiděleno při narození, pozn. redakce), která trpí úzkostnými poruchami ,“ řekla a prochází budovou CIA.

„Jsem průniková," dodává, což znamená, že stojí na křižovatce mnoha forem diskriminace. „Můj život však není jen o zaškrtávání políček (...). Nevkradla jsem se do CIA, (...) získala jsem své místo a pozvedla jsem se v jejich řadách,“ prohlašuje. „Trpěla jsem syndromem podvodníka. Ale v 36 letech odmítám, aby mi chybné patriarchální nápady diktovaly, co žena může nebo by měla být “.

Video je  vysmívané několika konzervativci. „Čína a Rusko se hlasitě smějí, když vidí, že CIA se probudila,“ tweetoval Donald Trump mladší, syn bývalého republikánského prezidenta.

„Wokitude je druh zkroucené psychologické operace, kterou vymyslela zpravodajská agentura, aby zničila zemi zevnitř,“ dodal.

Video dokazuje, že CIA „aktivně usiluje o najímání těch nejskromnějších, narcistických a groteskně sebestředných lidí: Millenials Woke,“ uvedl John Nolte na webu Breitbart News.

Komunikační operace odráží změnu v náborové politice CIA která se snaží dostat do svých řad více rozmanitosti a koedukace. Pokud se pro některé CIA vzdaluje svému primárnímu povolání, Larry Pfeiffer, bývalý vysoký úředník agentury, se domnívá, že svou sílu čerpá z rozmanitosti. „Pokud se vám nelíbí (video) , možná nebudete cílem této komunikace," řekl.


(rp,prvnizpravy.cz,figaro,youtube,foto:youtube)