Svátek má: Igor

Politika

Velikost textu:

Klaus junior upozorňuje na iniciativu s plakáty, která neprospívá Trikoloře

Klaus junior upozorňuje na iniciativu s plakáty, která neprospívá Trikoloře

„Všechny vyzývám, aby se v kampani soustředili na obhajobu našich hodnot a představení našeho programu, nikoliv k útokům na konkurenci," míní Klaus junior. „Kdybyste se k tomu plakátu nevyjadřoval a tím svým způsobem nevymezoval, možná byste udělal lépe," napsala čtenářka Klausovi.

Poslanec Václav Klaus junior
8. srpna 2020 - 08:35

„Po internetu koluje tento obrázek, tak mi dovolte k němu říct pár slov:
1) Není to oficiální plakát Trikolóry. Neschválila ho krajská organizace, ani centrála
2) Předsedou organizace v Jaroměřicích nad Rokytnou je advokát, který ještě v komunálních volbách 2018 kandidoval na kandidátce ODS.
3) Máme tisíce členů registrovaných podporovatelů, mezi nimi drtivou většinu lidí, kteří nikdy v politice nebyli - primáře, učitele, ředitele škol, hospodské, živnostníky, studenty i důchodce," napsal na facebooku Václav Klaus junior.„Všechny vyzývám, aby se v kampani soustředili na obhajobu našich hodnot a představení našeho programu, nikoliv k útokům na konkurenci," dodal na vysvětlenou Klaus junior.

„Kdybyste se k tomu plakátu nevyjadřoval a tím svým způsobem nevymezoval, možná byste udělal lépe. Není na něm nic jiného, než pravda," napsala poslancovi jedna ze čtenářek Klausova profilu na facebooku.
  
„Ano, ale není to ofic program Tříkolory pro Vysočinu. Thaci je správně stíhám soudem v Haagu. Schwarzenbergova role v "humanitárním" bombardování Srbska a ukradení Kosova je temná, ale není v programu 3K teď útočit na 80letého pána na sklonku politické kariéry, fakt ne. Zejména v krajské kampani," vysvětlil poslanec Klaus.Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...


(ps, Prvnizpravy.cz, facebook Václava Klause junior, foto: ps)